Home

De fapt Grămadă de bani concurs biciclete timisoara Aerodrom Forta motrice calificare

Concurs de biciclete la Baile Felix – Thermal Cross in 30 noiembrie 2019

Descopera Timisoara, Treasurehunt pe biciclete sau alergare

TurdaNews - Concurs de biciclete la Turda de 1 Iunie! Detalii și reguli de  participare! (FOTO)
TurdaNews - Concurs de biciclete la Turda de 1 Iunie! Detalii și reguli de participare! (FOTO)

Federația Română de Ciclism anunță primele concursuri ale sezonului 2021 |  FreeRider
Federația Română de Ciclism anunță primele concursuri ale sezonului 2021 | FreeRider

Bicicleta cu hidrogen | Universitatea Politehnica Timișoara

Concurs: Cum vezi Primăvara pe bicicletă? - Pedaleaza.ro Site-ul  biciclistilor din Timisoara
Concurs: Cum vezi Primăvara pe bicicletă? - Pedaleaza.ro Site-ul biciclistilor din Timisoara

Verde pentru Biciclete – PLAI Festival

Pista de biciclete ce leagă Timișoara de Serbia, cea mai lungă din România,  a fost INAUGURATĂ oficial astăzi printr-un concurs pe două roți. De ce se  plâng bicicliștii
Pista de biciclete ce leagă Timișoara de Serbia, cea mai lungă din România, a fost INAUGURATĂ oficial astăzi printr-un concurs pe două roți. De ce se plâng bicicliștii

Competiția de treasure-hunt pe biciclete și alergare “DESCOPERĂ TIMIȘOARA”  - Ziua de Vest
Competiția de treasure-hunt pe biciclete și alergare “DESCOPERĂ TIMIȘOARA” - Ziua de Vest

Concurs de mountainbike în sprijinul Spitalului de Copii Timișoara -

Lunca Timișului Trophy, concursul de mountain-bike și alergare care atrage  sute de iubitori de mișcare | VestBest | Stiri si evenimente din Banat
Lunca Timișului Trophy, concursul de mountain-bike și alergare care atrage sute de iubitori de mișcare | VestBest | Stiri si evenimente din Banat

Supreme Bikes TM | Timisoara

Primul mountainbike urban din Timișoara. Campionul mondial a fost învins în  Piața Unirii - Ziua de Vest
Primul mountainbike urban din Timișoara. Campionul mondial a fost învins în Piața Unirii - Ziua de Vest

Concurs "Descopera Timisoara" | FreeRider

Fabrica de biciclete | Timisoara

Cel mai frumos cadou: Zcyclery si Timisoara Cycle Chic au dat bicicleta /  FOTO
Cel mai frumos cadou: Zcyclery si Timisoara Cycle Chic au dat bicicleta / FOTO

Spectacol de mountain bike urban în Piaţa Unirii din Timişoara. Cel mai bun  din lume, învins de campionul României | adevarul.ro
Spectacol de mountain bike urban în Piaţa Unirii din Timişoara. Cel mai bun din lume, învins de campionul României | adevarul.ro

O timisoreanca norocoasa a castigat o bicicleta de Craciun. Bicicleta este  una cu totul si cu totul speciala! - Opinia Timisoarei
O timisoreanca norocoasa a castigat o bicicleta de Craciun. Bicicleta este una cu totul si cu totul speciala! - Opinia Timisoarei

Cochete pe biciclete – 21 mai 2017 - Pedaleaza.ro Site-ul biciclistilor din  Timisoara
Cochete pe biciclete – 21 mai 2017 - Pedaleaza.ro Site-ul biciclistilor din Timisoara

Timișoara: Poli Bike Challenge are loc în 23 aprilie – toți cei pasionați  de pedalare sunt invitați să se înscrie – Buletin de Timișoara
Timișoara: Poli Bike Challenge are loc în 23 aprilie – toți cei pasionați de pedalare sunt invitați să se înscrie – Buletin de Timișoara

Provocarea Verde pentru Biciclete -"Descoperă Timişoara" pentru super-premii

Cupa Timisoarei! Cei mai in forma ciclisti din Romania si amatorii  sportului cu pedale, la startul celui mai important concurs de gen din  capitala Banatului! In premiera, pe traseul circuitului a fost
Cupa Timisoarei! Cei mai in forma ciclisti din Romania si amatorii sportului cu pedale, la startul celui mai important concurs de gen din capitala Banatului! In premiera, pe traseul circuitului a fost

Competitia de treasure-hunt pe biciclete si alergare “DESCOPERA TIMISOARA”,  eveniment, duminica 7 mai 2017, Iulius Town din Timișoara
Competitia de treasure-hunt pe biciclete si alergare “DESCOPERA TIMISOARA”, eveniment, duminica 7 mai 2017, Iulius Town din Timișoara

Surpriza uriasa pentru biciclisti pe noul traseu de pe malul Begai, care ne  duce din Timisoara pana in Serbia - Opinia Timisoarei
Surpriza uriasa pentru biciclisti pe noul traseu de pe malul Begai, care ne duce din Timisoara pana in Serbia - Opinia Timisoarei

Poli Bike Challenge 2023 - Facultatea de Automatică și Calculatoare -  Timișoara